Exposeren

Exposanten in 2019

 

Januari: Annie Elissen www.annie.elissen.com 

Februari: Annie Elissen www.annie.elissen.com 

Maart: Karin Nuse Quilten

April: Ans Brinkman

Mei: Marcel Geven www.marcelgeven.com 

Juni: Herma Heezen www.hermaheezen.nl 

Juli: Ria Wiendels

Augustus: Annie Plageman www.plageman-aalbers.nl 

September: Annie Elissen www.annie.elissen.com  

Oktober: Carolien Harteveld www.carolien-harteveld-art.nl 

November: Nancy Kroon www.kroonkunst.nl 

December: IJsselzorg Zutphen https://www.ijsselzorg.nl/dagbesteding.html 

 

Exposanten in 2020

 

Januari: Mark Heister Www.facebook.com/markheisterfotografie 

Februari: Mark Heister Www.facebook.com/markheisterfotografie 

Maart: Ursula Kempers

April: Yo Yo

Mei: Rudy Volbeda www.rudyvolbeda.com 

Juni: Rudy Volbeda www.rudyvolbeda.com 

Juli: Hans Hayen

Augustus: Margriet en Mirjam Lens

September: Margriet en Mirjam Lens

Oktober: Arie van der Plas www.arievanderplas.nl 

November: Dinie Wikkerink www.diniewikkerink.nl 

December: Ria Kooistra www.riakooistra.nl 

 

Heeft u interesse om te exposeren in '' Het Koetshuis'' (momenteel wachtlijst) dan kunt u contact opnemen met mevrouw Wesseling via het onderstaande email-adres:

 

rietenseveld@chello.nl 

 

 

Wij werken volgens de Uniforme Voorwaarden Horeca. Deze kunt u inzien op onderstaande website.

 

https://www.khn.nl/uvh-nl 

Er zijn geen berichten binnen deze categorie.